Hľadáte vhodný darček ?

 

Vyberte si z našej bohatej ponuky darčekových poukazov!

 

 

 

 

 

 

 

Access Bars: Liečivá technika rozširujúca vedomie

 

 

 

Samotná technika Access Bars nie je určená pre žiadne médiá ani nevyžaduje nadprirodzené schopnosti. Dokáže s ňou pracovať každý. Pomocou kvantovej a vesmírnej energie a špeciálneho dotyku prostredníctvom 32 bodov na hlave, je možné otvoriť vedomie, vnímať prechod  energie telom a čistiť si ako zdravotné, tak aj psychické bloky. Vďaka jemným dotykom sa aktivuje ozdravný proces a človek zažíva kontakt s pôvodnou, čistou energiou. Aj preto klienti, ktorí absolvujú Access Bars hovoria, akoby o návrate do pôvodného stavu, o kontakte s niečím, čo poznali, ale akosi im chýbalo.

 

Procesy tela menia svet
„Predstavte si, aké by to bolo, keby bol niekto schopný stlačiť gombík a stlmiť ten „hlas“ v našej hlave, ktorý nám neustále napovedá, že nie sme dosť dobrý, že nemôžeme dosiahnuť to, po čom snívame? Tie opakované myšlienky, pocity a predstavy vytvárajú v našom tele silný magnetický komponent, ktorý má schopnosť priťahovať všetko, čo chceme alebo možno aj nechceme. Toto nás začne oddeľovať od presvedčenia, že je možné žiť život taký, ako sme si ho vždy predstavovali. Technika nám umožní väčší prístup vedomia a vytvára viac miesta BYŤ samým sebou! Po sedení Access sa veľmi ľahko zmení všetko vo vašom živote, čo ste si vždy priali zmeniť.“
Počas terapie Access Bars sa terapeut len ľahko dotýka 32 bodov na hlave klienta, počas čoho sa uvoľňuje elektromagnetický náboj. Body na hlave, ktorých energie zahŕňajú aspekty života, ako sú napríklad peniaze, kreativita, radosť, starnutie, smútok, sny alebo túžby sa zrazu aktivujú a samočistia. Access Bars preto pomáha riešiť:
podporu imunitného systému
– pevnejšie vzťahy
– kvalitnejší spánok
– odbúravanie emočných blokov
– úľavu od úzkosti a stresu
– oslobodenie od traumy
– strata nadbytočnej hmotnosti a oveľa viac…..

 

Cena sedenia v trvaní 60 minút je: 40€

 

Rezervácia termínu: 0948 011 303

objednavky@saloneuphoria.sk

 

Túto terapiu poskytuje Mgr Veronika Janíková 
certifikovaný terapeut techniky Access Consciousness, zapísaná v zozname terapeutov na stránke Access Foundation: https://www.accessconsciousness.com/en/classes/the-foundation/, absolvovala školenie vo Viedni, 

Recenzie:
Atman Oykay The Spiritual Percussionist
Very dedicated and genuine practitioner. Despite my assumptions prior to the session, it was a very relaxing session. I felt peaceful in the end. I would recommend everyone to take a session with her.
Veľmi oddaný a skutočný „liečiteľ“. Napriek mojim pochybnostiam pred začiatkom lekcie bolo to veľmi relaxačné stretnutie. Cítil som sa pokojne. Odporúčam všetkým, aby sa s ňou stretli

 

 

 

 

Access Consciousness® je  väčší "Prístup k vedomiu"
Chápeme ho ako súbor jednoduchých techník, nástrojov a procesov, ktoré umožnia cestu k rozšíreniu vedomia a ktoré posilnia organizmus natoľko, že sa začnú uvoľňovať energetické bloky a obmedzenia, ktoré nás držia späť a to nám môže umožniť vytvorenie života, ktorý si prajeme.

Nová ríša možností sa otvára, keď prestaneme hľadať odpovede, ale namiesto toho sa zladíme s naśím vedomím a tým čo je tu a teraz v prítomnom okamihu a staneme sa pozorovateľom smere, ktorý sa pred nami otvára.
 Nemusíme sa chápať, analyzovať alebo niečo v nás opravovať. Ide o uznanie sa, uvoľnenie a výber iných možností.

 

Za autora techniky Access Bars je považovaný Američan Gary Douglas, no on sám sa za vynálezcu nepovažuje. S objavením techniky je to totiž trošku zložitejšie. Jej využívanie začalo pred dvadsiatimi rokmi. Hoci techniku na svetlo sveta priniesol Gary, tak priznáva, že k autorstvu sa nehlási. Celé sa to začalo, keď prechádzal obdobím ťažkých kríz, premýšľal o zmysle života a dokonca aj o samovražde. Hľadal svoje miesto a smer. V tejto ťaživej situácii sa obrátil k vesmíru a práve v tých momentoch mu prostredníctvom channelingu z vyšších sfér začali chodiť informácie predstavujúce techniku, ktorá mala pomôcť ľuďom po celej planéte.

 

Detoxikačná masáž

medovým olejom