Hľadáte vhodný darček ?

 

Vyberte si z našej bohatej ponuky darčekových poukazov!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zážitková zmyselná masáž: Príďte si vychutnať nevšedný zažitok počas TAO masáže pri ktorom zažijete zmyselný pôžitok, emočné a psychické uvoľnenie, či už sa rozhodnete masáž absolvovať jednotlivo alebo  spolu s partnerom.

 

Cenník pre páry:

TAO sensual (relax, sensual massage) 2x 40 minút  100 €

TAO classic massage pre pár (couple) 2 x 60 minút  120 €

TAO Body touch ritual pre pár (couple) 2x 70 minút  150 € 

 

Cenník pre jednotlivcov:

TAO sensual (relax. sensual massage)  40 minút 55 €

TAO classic massage 60 minút  80 €

TAO Body touch ritual  70 minôt 100 €

 

 

Potrebná rezervácia : Tel./sms 0948 149 009

email: tao@saloneuphoria.sk

 

 

TAO body touch ritual masáž začína úvodným rozhovorom s masérkou, masérom kde sa dozviete čo môžete od masáže očakávať. Samotná masáž začíne rituálom, ktorý vás uvoľní od napätia, hanblivosti a odbúrania stresu. Budete sa cítit uvoľnene a pripravení prejsť na ďalšiu časť, tzv. očistu tela počas ktorej vám budú na telo prikladáné horúce uteráčiky, ktoré pomáhajú uvoľniť vaše stuhnuté svalstvo a prehriať celé telo až po končeky prstov. Nasleduje celotelová masáž horúcim olečekom as použitím lávových kamienkov, pri ktorej sa masérka, masér venuje každému centimetru vášho tela, zameriava sa na erotogénne zóny a taktiež stuhnuté svalstvo. Súčasťou masáže je aj masáž lingamu a joni.

Masáž sa vykonáva na madraci pri relaxačnej hudbe, sviečkach a intimnej atmosfére.

 

Vyskúšajte masáž pre páry. Pri partnerskej masáži sa pocity ešte zintenzívňujú vďaka vedomiu blízkosti svojej polovičky. Páry tak neraz utužia svoje zväzky a objavia skryté zákutia svojho intímneho života. Na začiatku je potrebné si uvedomiť, či sa cítite lepšie, keď bude partner počas masáže vedľa vás alebo či si myslíte, že by vás jeho prítomnosť blokovala vo vašom prežívaní. Podľa toho si vyberiete, či chcete byť v miestnosti spolu a tešiť sa pohľadom na spokojnosť svojho partnera, alebo či je pre vás príjemnejšie vychutnať si masáž vo svojej vlastnej miestnosti, kde sa budete môcť naplno otvoriť a vytvoriť si svoju osobnú intimitu. V oboch prípadoch získate spoločný zážitok, o ktorom potom spolu môžete hovoriť a nechať sa ním inšpirovať.

 

 

 

TAO hot stone masáž : ide o východnú techniku práce s energiami v tele. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť v tele energiu a tým telu pomôcť,aby sa samé liečilo. Túto energiu má v sebe každý človek, prúdi v energetickom systéme tela, udržuje telo zdravé a stará sa o regeneráciu. Býva pomenovaná aj ako sexuálna energia, ktorá rozprúdi a uvoľní zmysly mnohonásobne viac ako v obyčajnom stave. Práca s touto energiou pri masáži spočíva v tom, že masér veľmi jemnými hmatmi po celom tele vedie energiu, ktorú pod rukami cíti a tým v tele rozvádza životnú a sexuálnu energiu. ktorá blahodárne pôsobí na zmysli a psychiku. Pri masáži sa používajú horúce lávové kamene, prírodné oleje ako kokosový, sezamový, avokádový a samozrejmosťou je meditačná hudba, sviečky a veľmi príjemná atmosféra.

Od klasickej masáže sa Tao masáž líši tým, že dotyky sú veľmi jemné a nepracuje sa cielene so svalmi  ale aj napriek tomu uvoľňuje aj svaly a rovnako pomáha od rôznych bolestí alebo zdravotných ťažkostí. Jej hlavný prínos je pre vnútorné psychiké, emočné a fyzické uvoľnenie.

 

 Masáž sa vykonáva na masážnom lehátku na nahom tele klienta. Jemné hmaty sa prevádzajú postupne na chrbte, nohách zozadu, na nohách zpredu, bruchu, hrudníku, rukách a hlave. Jemné dotyky a hmaty prechádzajú aj okolo intímnych partií kde sa prejaví najintenzívnejšie rozprúdenie energií.

Pravý účinok Tao masáže je najsilnejší, keď ju vykonáva žene masér a mužovi masérka. Masérka svojim duchovným kľudom aktivuje ženskú energiu-jin a masér mužskú energiu-jang a rukami ju spojuje s energiami klienta.

 

  

 

Anticelulitídna masáž 20 €

 

 

 

Peelingová masáž 40 €