Časté otázky (FAQ)

1. Môže prísť na masáž aj tehotná žena?

Tehotné ženy môžu prísť na masáž, je potrebné vopred informovať pri objednávke požadovaný typ masáže. Nie všetky masáže je možné vykonávať. Vhodnými masážami pre tehotné ženy sú tehotenská masáž,  relaxačná masáž, masáž hlavy, šije a krku.

2. Môžem prísť na masáž keď kojím, nemôže uškodiť a zapríčiniť menšiu tvorbu mlieka?

Samozrejme, že dojčiaca žena môže chodiť na masáže. Nemôže to zapríčiniť menšiu tvorbu mlieka ani iné problémy.

2. Ak je klient objednaný na konkrétny čas, má prísť v predstihu?

Klient po príchode čaká v našej čakárni a následne si pre neho príde masér. Nezvykneme mať časové meškania, tak stačí prísť 5 min. vopred, aby sa klient stihol pripraviť a daná procedúra mohla začať v dohodnutý čas. Horšie je, ak klient mešká, vtedy je možné, v závislosti od ďalších rezervácii , masáž o daný čas meškania skrátiť. Ak klient mešká viac ako 15 min. bez telefonickej konzultácie, vtedy máme právo klientovi zrušiť termín. Niektoré typy masáže majú presne stanovený časový plán, v opačnom prípade by masáž nebola plnohodnotná a to nie je náš štýl. Ak náhodou máte meškať, je lepšie nás telefonicky kontaktovať.

3. Dostal(a) som darčekovú poukážku s platnosťou do určitého dátumu. Existuje nejaký deadline dokedy sa môžem objednať?

Ak nie je uvedené na poukážke inak, tak posledné objednávky berieme najneskôr dva týždne pred skončením platnosti poukazu.

4. Som objednaný(á) na masáž, ale necítim sa dobre. Môžem prísť na masáž s nachladnutím?

V tomto prípade treba jednoznačne určiť, že sa nejedná o chrípkové alebo vážnejšie ochorenie. Ak ide o bežné nachladnutie, bez teplôt, existuje viacero masáži, ktoré sú v tomto smere liečebné. Žiadanými procedúrami pri prechladnutí je napr. Medová detoxikačná masáž, alebo masáž bylinnými guľami. Ak máte dohodnutý termín, po telefonickej konzultácii je možné zmeniť typ masáže a tým prispôsobiť Vášmu zdravotnému stavu alebo dohodnúť nový termín.