Klasické a špeciálne masáže

 

Klasická masáž  30 min / 45 min / 60 min / 90 min 

                             17 € /  25 €   /   34 €     /  49 €              

Klasická masáž je jedna z najviac využívaných masáží.
Masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva - napríklad v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny alebo iného zranenia. Čo je však najdôležitejšie - celkovo sa budete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nielen na telo, ale aj na psychiku. Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadené soli, celkovo majú blahodárny vplyv na naše zdravie. Klasická masáž je najefektívnejšia zo všetkých druhov masáží. 


Športová masáž  30 min / 60 min

                              19 €   /  36 €

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Robí sa pred alebo po športovom výkone.

Aplikuje sa ako u zdravých výkonných športovcov, tak aj u rekreačných športovcov ako bežný doplnok ich prípravy. Ovplyvňuje celkovú zdatnosť, výkonnosť a odolnosť športovcov. Udržiava dobrú fyzickú a psychickú kondíciu, skracuje regeneráciu svalov po aktívnom výkone a odstraňuje únavu po fyzickej záťaži. Vhodná pre klientelu s aktívnou svalovinou. Väčšinou sa pri športovej masáži používajú masážne emulzie, alebo liehové prípravky, tzv. športovky. Športová masáž umožňuje nepomerne rýchlejší spôsob zotavenia unavených svalov ako pomocou iných relaxačných metód. Pomocou masáže sa dá upravovať celkové vegetatívne ladenie organizmu, zlepšovať prekrvenie organizmu a stimulovať nervovú sústavu. 

   

Mäkké techniky  30 min  /  45 min

                              19 €  /   28 €

Mäkké techniky je odborná fyzioterapeutická metóda na cielené uvoľnenie zatuhnutých svalových vlákien a fascii. Špeciálna liečebná masáž na uvoľnenie svalstva a odstránenie napätia v tkanivách. Hlavnou funkciou mäkkých techník je odstraňovanie svalových bolestí a zvýšeného napätia, uvoľňovanie šliach a jaziev, práca s triggerpoints. Tieto techniky sú veľmi účinné hlavne pri odstraňovaní migrén a bolestiach hlavy, ktoré sú často spôsobené blokádami v oblasti krčnej chrbtice. Uvoľnením krčnej chrbtice napomáhame aj zlepšiť látkovú výmenu, zlepšiť zrak a zmierniť tlak v očnom pozadí.

 

 Medová detoxikačná masáž  30 min / 20 €

medová detoxikačná masáž

Pri tejto masáži sa používa výlučne iba prírodný med, najlepšie horský, lesný. Medová masáž je stará a osvedčená liečiteľská metóda, ktorá využíva výborné liečivé účinky medu. Pomocou tzv.„pumpovacích“ pohybov rukou sa z tela odstraňujú usadeniny, ktoré sa počas života nahromadili v tkanivách (z potravín, liekov, okolitého prostredia) a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi. Počas masáže sa toxíny vyplavujú na kožu a podobajú sa žuvačkovej hmote. Medová masáž silne oživuje celý organizmus a obnovuje prírodnú detoxikačnú schopnosť tela. Medová masáž je stará a osvedčená liečiteľská metóda, ktorá využíva výborné liečivé účinky medu. Po medovej masáži sa človek cíti uvoľnený a zrelaxovaný. Viete, že na jeden pohárik medu treba šťavu z dva a pol milióna kvetov? :-)

 

Detoxikáčná celotelová masáž medovým olejom  60 min / 38 €

detoxikačná celotelová masáž 
Doprajte si 60 minút relaxu pri masáži s medovým olejom.

Počas masáže vdychujeme vôňu medu, ktorý blahodárne pôsobí na naše zmysly. Zároveň nás zbavuje toxínov, škodlivých látok a napätia. Vďaka medu a kolagénu sa kožným bunkám dostáva potrebná energia, čím sa znižuje tvorba vrások. Pokožka zostáva jemná, pružná a hladká.    V priebehu života sa v našom tele hromadia rôzne usadeniny ( z liekov, z potravín, zo životného prostredia ). Masáž medovým olejom Vám pomôže zbaviť sa týchto nahromadených toxínov.  Masáž vhodná na jar a jeseň na posilnenie imunity a detoxikáciu.

 

 

 

Antistresová masáž nahriatym  čokoládovým olejom so sladkou mandľou a kofeinom  60 min  /  90 min

                     42 €  /   54 €

V dnešnej dobe asi každý zažíva každodenný stres, ktorý má negatívne následky na náš organizmus. Práve táto masáž vám pomôže uchrániť sa od týchto následkov a zároveň dopriať vášmu telu maximálny oddych a pohodu. Táto špeciálna masáž je vhodná najmä pre odbúranie stresových faktorov, ale používa sa aj ako vysoko relaxačný zážitok vo vybraných wellness centrách. Energetický čokoládový masážny olej a rastlinný extrakt kofeínu stimuluje nervovú sústavu a pozitívne vplýva na zvýšenie celkovej energie organizmu a na urýchlenie metabolizmu. Olej zo sladkých mandlí hydratuje a tonizuje pokožku. Antistresovú masáž s touto špeciálnou olejovou esenciou odporúčame pre všetky typy pokožky, nakoľko aktívne odstraňuje vrásky. Masáž má ukľudňujúci a antidepresívny účinok, poskytuje príjemný zážitok pre telo aj dušu.

 

  

  Beauty crystal-Peelingová masáž  + olejová celotelová masáž

                                 90 min  /  120 min

                                     54 €  /  66 €

Dokonalá očista pokožky s najkvalitnejšími prírodnými produktami ako je peeling z morských rias a BIO kokosový olej. Táto procedúra dodá Vašej pokožke nezameniteľnú hebkosť a  sviežosť. pri masáži sa aplikujú jemné hmaty zamerané na celkovú očistu tela. Peelingovou masážou dosiahneme odstránenie odumretých povrchových vrstiev pokožky a odkrytie spodnejšej vrstvy kože, ktorá je mladšia a viac súdržná, čo má za následok celkové omladenie. Peelingová masáž zbavuje póry od odumretých buniek a vyhladzuje pokožku, dôkladne vyčistí, vyhladí a zaistí jej svieži vzhľad.

Vhodná aj počas leta a slnenia, kokosový olej má regeneračné až zázračné schopnosti na opálenú pokožku.

 

 Anticelulitídna masáž nôh a sedacieho svalstva špeciálnym gélom a olejom

                                           60 min / 30 €

Pri tejto masáži pôsobíme rukami miernym tlakom na dolné končatiny a sedacie svalstvo. Špeciálnou technikou, hmatmi spolu s masážnym gélom  prispievame k spevneniu pokožky a po viacnásobnom opakovaní aj viditeľným zlepšením problémových partií. Táto masáž je našou špecialitou a je veľmi príjemná. Škoricová silica spôsobuje lokálne prehriatie pokožky, rozšírenie ciev a tým spôsobuje odbúravanie tuku v koži (napomáha tak regulovať vlastnosti kožného tukového tkaniva). Používa sa najčastejšie v miestach výskytu celulitídy. Po masáži sa odporúča určené partie tela precvičiť, čím znásobíme účinok škoricovej silice a tým urýchlime odbúravanie tukov.. Všetky zložky majú vynikajúce antioxidačné i anticelulitídové účinky.
Odporúča sa na ošetrenie strií.

 

Uvoľňujúca masáž chrbta a šije levanduľovým olejom 

                                   45 min / 28 €

Pôsobenie tejto masáže prináša človeku uvoľnenie, odstraňuje únavu, svalové kŕče, preťaženosť, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Masíruje sa špeciálnymi hmatny chrbát, šija, ramená, krk a levanduľový olej blahodárne pôsobí na svalstvo, stuhnutú šiju a výrazne zmierňuje bolesti v oblasti krčnej chrbtice a hlavy

Levanduľa uvoľňuje napäté svaly regeneruje pokožku pôsobí proti bolestiam hlavy a ukľudní telo i dušu. Podporuje krvný obeh a tým aj zásobu buniek kyslíkom. Hydratuje a napína pokožku, spomaľuje starnutie buniek. Ukľudňuje od stresu a  navráti celkovú harmóniu a dobrú náladu..