Tao, tantrické masáže

Zážitková zmyselná masáž

 

Zážitková zmyselná masáž: Príďte si vychutnať nevšedný zažitok so štipkou erotiky počas TAO masáže pri ktorom zažijete zmyselný pôžitok, emočné a psychické uvoľnenie, či už sa rozhodnete masáž absolvovať jednotlivo alebo spolu s partnerom.

 

1


 

TAO classic masáž : ide o východnú techniku práce s energiami v tele. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť v tele energiu a tým telu pomôcť,aby sa samé liečilo. Túto energiu má v sebe každý človek, prúdi v energetickom systéme tela, udržuje telo zdravé a stará sa o regeneráciu. Býva pomenovaná aj ako sexuálna energia, ktorá rozprúdi a uvoľní zmysly mnohonásobne viac ako v obyčajnom stave. Práca s touto energiou pri masáži spočíva v tom, že masér veľmi jemnými hmatmi po celom tele vedie energiu, ktorú pod rukami cíti a tým v tele rozprudzuje sexuálnu energiu. ktorá blahodárne pôsobí na zmysly a psychiku. Pri masáži používame prírodné oleje ako kokosový, sezamový, avokádový a samozrejmosťou je meditačná hudba, sviečky a veľmi príjemná atmosféra.

 

 Masáž sa vykonáva na masážnom lehátku na nahom tele klienta. Jemné hmaty sa prevádzajú postupne na chrbte, nohách zozadu, na nohách z predu, bruchu, hrudníku, rukách a hlave. Jemné dotyky a hmaty prechádzajú aj okolo intímnych partií kde sa prejaví najintenzívnejšie rozprúdenie energií. Súčasťou je masáž lingamu a joni.

Pravý účinok Tao masáže je najsilnejší, keď ju vykonáva žene masér a mužovi masérka. Masérka svojim duchovným kľudom aktivuje ženskú energiu-jin a masér mužskú energiu-jang a rukami ju spojuje s energiami klienta.

 

 

Pre páry :  ( for couples )

TAO classic massage pre pár 

2 x 60 minút  130 €   

TAO Body touch ritual tantra pre pár 60 minút 

2x 60 minút  170 €       

TAO Body touch ritual tantra pre pár 90 minút

2x 90 minút   210 €        

 

Pre jednu osobu : ( 1 person )

TAO classic massage 60 minút   80 € 

TAO Body touch ritual tantra  60 minút 100 €

TAO Body touch ritual tantra 90 minút 150 €

                       

 ONLINE REZERVÁCIA

Potrebná rezervácia : Tel./sms, WhatsApp, Telegram   0951 020 420

email: tao@saloneuphoria.sk

   

TAO body touch ritual masáž

začína úvodným rozhovorom s masérkou, masérom kde sa dozviete čo môžete od masáže očakávať. Samotná masáž začína rituálom, ktorý vás uvoľní od napätia, hanblivosti a odbúrania stresu. Budete sa cítiť uvoľnene a pripravení prejsť na ďalšiu časť, tzv. očistu tela počas ktorej vám budú na telo prikladané horúce uteráčiky, ktoré pomáhajú uvoľniť vaše stuhnuté svalstvo a prehriať celé telo až po končeky prstov. Nasleduje celotelová masáž horúcim prírodným olejom, pri ktorej sa masérka, masér venuje každému centimetru vášho tela, zameriava sa na erotogénne zóny a na uvoľnenie sexuálnej energie. Súčasťou masáže je aj masáž lingamu a joni.

Masáž sa vykonáva na matraci pri relaxačnej hudbe, sviečkach a intímnej atmosfére.

1

 

Vyskúšajte masáž pre páry. Pri partnerskej masáži sa pocity ešte zintenzívňujú vďaka vedomiu blízkosti svojej polovičky. Páry tak neraz utužia svoje zväzky a objavia skryté zákutia svojho intímneho života. Na začiatku je potrebné si uvedomiť, či sa cítite lepšie, keď bude partner počas masáže vedľa vás alebo či si myslíte, že by vás jeho prítomnosť blokovala vo vašom prežívaní. Podľa toho si vyberiete, či chcete byť v miestnosti spolu a tešiť sa pohľadom na spokojnosť svojho partnera, alebo či je pre vás príjemnejšie vychutnať si masáž vo svojej vlastnej miestnosti, kde sa budete môcť naplno otvoriť a vytvoriť si svoju osobnú intimitu. V oboch prípadoch získate spoločný zážitok, o ktorom potom spolu môžete hovoriť a nechať sa ním inšpirovať.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti