Tao, tantrické masáže

Zážitková zmyselná masáž

Zážitková zmyselná masáž: Príďte si vychutnať nevšedný zažitok so štipkou erotiky počas TAO masáže pri ktorom zažijete zmyselný pôžitok, emočné a psychické uvoľnenie, či už sa rozhodnete masáž absolvovať jednotlivo alebo spolu s partnerom.

 

1

Pre páry:  (for couples)

 TAO classic massage pre pár ( for couples)

2 x 60 minút  130 € 

TAO Body touch ritual tantra pre pár ( for couples)

2x 60 minút  150 €  

 

Pre jednu osobu: (1 person)

TAO classic massage 60 minút   80 € 

TAO Body touch ritual tantra  60 minút 100 €

 

ONLY FOR WOMEN : 4 hands massages with masseuse and masseur

TAO classic massage 4-ručná pre ženu (masíruje masérka s masérom) 60 minút 110 €

TAO Body touch ritual tantra 4-ručná pre ženu (masíruje masérka s masérom) 90 minút 140€

                        

 

Potrebná rezervácia : Tel./sms, WhatsApp, Viber, Telegram  0948 149 009

email: tao@saloneuphoria.sk

   

TAO body touch ritual masáž

začína úvodným rozhovorom s masérkou, masérom kde sa dozviete čo môžete od masáže očakávať. Samotná masáž začína rituálom, ktorý vás uvoľní od napätia, hanblivosti a odbúrania stresu. Budete sa cítiť uvoľnene a pripravení prejsť na ďalšiu časť, tzv. očistu tela počas ktorej vám budú na telo prikladané horúce uteráčiky, ktoré pomáhajú uvoľniť vaše stuhnuté svalstvo a prehriať celé telo až po končeky prstov. Nasleduje celotelová masáž horúcim prírodným olejom, pri ktorej sa masérka, masér venuje každému centimetru vášho tela, zameriava sa na erotogénne zóny a na uvoľnenie sexuálnej energie. Súčasťou masáže je aj masáž lingamu a joni.

Masáž sa vykonáva na matraci pri relaxačnej hudbe, sviečkach a intímnej atmosfére.

1

 

Vyskúšajte masáž pre páry. Pri partnerskej masáži sa pocity ešte zintenzívňujú vďaka vedomiu blízkosti svojej polovičky. Páry tak neraz utužia svoje zväzky a objavia skryté zákutia svojho intímneho života. Na začiatku je potrebné si uvedomiť, či sa cítite lepšie, keď bude partner počas masáže vedľa vás alebo či si myslíte, že by vás jeho prítomnosť blokovala vo vašom prežívaní. Podľa toho si vyberiete, či chcete byť v miestnosti spolu a tešiť sa pohľadom na spokojnosť svojho partnera, alebo či je pre vás príjemnejšie vychutnať si masáž vo svojej vlastnej miestnosti, kde sa budete môcť naplno otvoriť a vytvoriť si svoju osobnú intimitu. V oboch prípadoch získate spoločný zážitok, o ktorom potom spolu môžete hovoriť a nechať sa ním inšpirovať.

tao masáže 

TAO classic masáž : ide o východnú techniku práce s energiami v tele. Cieľom tejto masáže je rozprúdiť v tele energiu a tým telu pomôcť,aby sa samé liečilo. Túto energiu má v sebe každý človek, prúdi v energetickom systéme tela, udržuje telo zdravé a stará sa o regeneráciu. Býva pomenovaná aj ako sexuálna energia, ktorá rozprúdi a uvoľní zmysly mnohonásobne viac ako v obyčajnom stave. Práca s touto energiou pri masáži spočíva v tom, že masér veľmi jemnými hmatmi po celom tele vedie energiu, ktorú pod rukami cíti a tým v tele rozprudzuje sexuálnu energiu. ktorá blahodárne pôsobí na zmysly a psychiku. Pri masáži sa používajú horúce lávové kamene, prírodné oleje ako kokosový, sezamový, avokádový a samozrejmosťou je meditačná hudba, sviečky a veľmi príjemná atmosféra.

 

 Masáž sa vykonáva na masážnom lehátku na nahom tele klienta. Jemné hmaty sa prevádzajú postupne na chrbte, nohách zozadu, na nohách z predu, bruchu, hrudníku, rukách a hlave. Jemné dotyky a hmaty prechádzajú aj okolo intímnych partií kde sa prejaví najintenzívnejšie rozprúdenie energií.

Pravý účinok Tao masáže je najsilnejší, keď ju vykonáva žene masér a mužovi masérka. Masérka svojim duchovným kľudom aktivuje ženskú energiu-jin a masér mužskú energiu-jang a rukami ju spojuje s energiami klienta.